İski Arıza Bildirimi

iski arıza bildirimBölgenizde yaşanan su arızalarınızı ve su kesintilerinizi İski Arıza Bildirimi yaparak yetkili kurama gönderebilirsiniz. İletişim formunda arıza yaşanan bölgeyi açık olarak yazmanız yetkililerin işini kolaylaştıracaktır.

İski Arıza Bildiriminizi e-posta yoluyla yapabilirsiniz. Size telefonla yada e-posta adresi ile geri dönüş yapılacaktır.

İletişim formunda gerekli bilgileri yazmayı unutmayınız.

Arıza Adresi :
Cadde :
Sokak :
Mahalle Apartman Posta kodu İlçe :
Açıklama :

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

İSKİ ARIZA BİLDİRİMİ için TIKLAYINIZ

İski Arıza Bildirimi yapmak için aşağıdaki telefonlarıda kullanabilirsiniz.

iski arıza bildirimi

Tel : 0212 321 00 00 – 0212 301 20 00

Kısayol: , , , , ,

Kategori : İski Su Kesintileri
 1. ENGİN ÖZKİPER diyor ki:

  merhaba,2 gündür Mevlana mah.kazım Karabekir cad.sularımız kesilmiştir.çoluk çocuk hastası olanlar çok mağdur olduk sizlerden çok rica ediyoruz sularımız bir an önce gelirse ilgilenirseniz sevinirim.lütfen rica ediyorum sularımız gelsin çok mağvolduk susuzluk çok kötü Mevlana mah.sakinleri

  engin özkiper

 2. ömer diyor ki:

  Ulan ne demek perşembeye kadar su yok ? Bumu Avrupaya aday ülke. Bu ülkede şimdiden su konusunda mağdursak Allah gelecekte bizi sizden korusun !!!

 3. emine yurtseven diyor ki:

  beykoz elmalı mahlesi dere ici sok ev nosu19 evime gelen iski suyu patlamış evime su gelmiyor ve bana su ücreti geliyor arızanın giderilmesi icin gerğinin yapılmasını arz ederim

 4. Murat Dursun Tosun diyor ki:

  Sayın İSKİ yetkilisi,
  Kağıthane ilçesi Çeliktepe mahallesi Başarı sokak No: 7’de kiracımıza ait su saati borçlarından dolayı vanası kapatılarak mühürlenmiş idi. Borcu ödenince tekrar açıldı. Ancak saatten önce olan vana bu işlemler sırasında bozulduğundan aşırı miktarda su kaçırmaktadır. Boş yere ziyan olan su milli servettir. Arızanın giderilmesi husunda gereğini arz ederim.

 5. muhammed sert diyor ki:

  sabahtan beri arıyorum arıyorum telefonları ne açan var nede başka bişey ne biçim hizmet bu ? boşunamı vergi veriyoruz biz ? Kağıthane – yahya kemal mahallesinde sabahtan beri sular kesik ve hiçbir bilgi veren yok!

 6. Alper Budka diyor ki:

  Güngören, Merter – A. Nafız Gürman Mahallesi’nde 12 saattir su kesik. Bununla kim ilgileniyor?

 7. Ahmet Beypazar diyor ki:

  Cumhuriyet Mahallesi Goncagül Sokak no: 13 K.Çekmece adresindeki binamızın temiz su burusu sokaktan beton dökme aracının baskısı sonucu patlamıştır.
  İlgilenilmesini rica ediyoruz.

 8. Erhan Özdemir diyor ki:

  Merhaba
  Ben Küçükköy Kazım Karabekir mahallesinde oturan ve her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri sabah saat 9 ile akşam saat 17 arası su kesintisi çeken bir insanım. Merak ediyorum, Bakırköy, Ataşehir, Etiler ve Kadıköy gibi ilçelerde yaşayan insanlardan ne eksiğim var. Bence eksigim yok ama bu sıkıntıyı sadece ben çekiyorum çünkü şikayet etmiyorum. Ben sizi Rabbime şikayet ediyorum ve hakkımı helal etmiyorum.
  Erhan Özdemir
  Kazım Karabekir Mah. 859.sok no 47 Küçükköy Gaziosmanpaşa

 9. kenan arslan diyor ki:

  Ist zburnu merkezefendi mahallesinde su kesintisi var. Bilginize.

 10. Perihan Gönen diyor ki:

  Beykoz’da su yok biran önce ilgilenin lütfen

Konu İle İlgili Yorum Yaz