Eyüp’de Su Kesintisi Devam Ediyor

eyüp su kesintisi

İstanbul Eyüp’te sular 2 gündür akmıyor. İSKİ’nin açıklamalarından tatmin olmayan vatandaşlar isyanda.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 2 gündür Eyüp ve çevresine su veremiyor. İlk su kesintisini dün 10:00 ile 20:00 saatleri arasında yapacağını duyuran İSKİ, bu süreye uyamadı. 185 su arıza servisini arayan vatandaşlar suyun sabah saat 06:00’da verilebileceğini öğrendi, ancak sular yine gelmedi. İSKİ’nin internet sitesinde de konu ile ilgili yeterli açıklamaya yer verilmediğini belirten vatandaşlar, bu kez suların bugün saat 11:00’de geleceğini öğrendi. Ancak sular yine gelmedi. Saat 15:00’de verilebilen sular yarım saat içinde tekrar kesildi.

Su kesintisi devam ediyor

İSKİ’nin internet sitesinde Eyüp ilçesinde gerçekleşen su kesintisi için bugün yapılan açıklamada “Çalışmanın tahmini olarak 5.2.2015 tarihinde saat 1:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir” denildi.

Eyüp ilçesinde Karadolap Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Çırçır Mahallesine su verilemiyor. Su kesintilerinin Akşemsettin – Veysel Karani Metro İstasyonu sahasında gerçekleşen arıza nedeni ile gerçekleştiği bildiriliyor.

Vatandaşlar, kesintilerle ilgili olarak yeteri kadar bilgilendirilmediklerini ve konu ile ilgili önlem alınmadığını belirtti.

Kısayol: , ,

Kategori : İski Su Kesintileri
  1. Filiz Yaldırak diyor ki:

    sizin yapacağınız metronun da vereceğiniz suyun da….. bu rezillik başka yerde olmaz zaten her pislik burda olur beceriksizler aldığınız paralar zehir zıkkım olsun

  2. eyüp diyor ki:

    Halka değer veriliyorsa daha tedbirli davranmalıydılar.

Konu İle İlgili Yorum Yaz